Kültür-Sanat Organizasyonları

 

Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir.          ( M.Kemal ATATÜRK )

        İnsanlığın gittikçe kirlendiği çağımızda, biz biliyoruz ki güzel ruhlara ulaşmak sanattan geçiyor. Kültür-Sanat Etkinlikleri Çerçevesinde Tiyatro katılımlarımızda ki amacımız, Türk Tiyatrosuna ve Tiyatro Sanatçılarımıza katılımlarımızla destek olmaktır. Bu etkinliklerimizde kesinlikle kar amacı güdülmemektedir ve sadece Devlet Tiyatrolarının biletlerini sizlere ulaştırarak hizmet vermekteyiz.

       20 Kişilik Sinema ve Toplantı salonumuzda her Salı akşamı film gösterisi yapılmaktadır. Bir aile ormanında geçen bu etkinliğimizde arkadaşlarımızın yaptığı pastalar,börekler ve birbirinden lezzetli yiyecekler tam damak tadınıza göre. film izlemek istemeyen aile bireylerimiz de,balkon ve çalışma odamızda sohbetlerimize katılabilirler.

Bir ülkede, akıl ve sanattan çok maddi servete kıymet verilirse bilinmelidir ki orada keseler şişmiş, kafalar boşalmıştır…(Büyük Frederich)

Bir ülkede, akıl ve sanattan çok maddi servete kıymet verilirse bilinmelidir ki, orada, keseler şişmiş, kafalar boşalmıştır…                                                                                                                                 (Büyük Frederich)