Sosyal Sorumluluk

soss  

Sen de, Bir Dünyanın, Parçası Ol.
Toplumdan aldığını topluma geri vermek ve toplum yararını gözetmek, ilkelerini göz önünde bulunduran, Çukurova Denizyıldızı olarak, Tüm Sosyal Sorumluluk projelerinde, bulunmaya çalışıyoruz.
DESTEK
DESTEKLEDİĞİMİZ PROJELER.

ÖNE ÇIK HAYAT KURTAR

Tarih:07.11.2016 P.Tesi Saat:14:00 – 20:00 

 Yer : Gençlik Parkı Kök Hücre Çadırı (Duygu Kafe Yanı) 

 Sevgili Denizyıldızları;

Evet ADANA şimdi hayat kurtarma zamanı . Lösemili kardeşlerimiz için ve tüm İLİK NAKLİ BEKLEYEN hastalarımız için bir umutta sen olabilirsin. BİR CAN DA SEN KURTARABİLİRSİN…
Yapman gereken sadece 10 dakikalık bir işlem.
Gönüllü Palyaçolar, Acemi Gönüllüler Bir Gülücük İçin birlik olarak kansere savaş açtı.

SEVGİ EVLERİ ZİYARETİ

IMG-20150913-WA0040

  Sevgili Denizyıldızları;

Belirli aralıklarla gerçekleştireceğimiz bu ziyaretler tamamen gönüllü gruplarla gerçekleştirilmektedir. Çocuklarımızın  bizden istedikleri tek şey sevgi. Sevgi gönül işidir reklamla olmaz. Yüreğinde sevgi taşıyan herkesle o çatı altında zaman zaman buluşacağız.

HUZUREVİ ZİYARETİ

  18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası nedeni ile Huzurevi ziyareti, Huzurevi gençleri ve Çukurova Denizyıldızı Spor Kulübü Bocce takmları arasındaki Bocce maçı ve akşam yemeğinden oluşan etkinliklerimiz bulunmaktadır. Ziyaretimizde Büyüklerimizle sohbet ve  Bocce maçı yapma imkanımız olmaktadır.Etkinlik sonunda Yine büyüklerimizle eğlenceli bir akşam yemeği yemekteyiz.

15. GELENEKSEL SOKAK ŞENLİĞİ

soksen

   Tarih:16.05.2015 C.Tesi Saat:16:00 

   Yer : Gençlik Parkı (Duygu Kafe Yanı) 

Sevgili Denizyıldızları;

10- 16 Mayıs Engelliler Haftasında sosyal sorumluluk Projeleri kapsamında 12.05.2015 tarihinde Denizyıldızı olarak Umut Dayanışma Engelliler Derneğinin düzenlediği yemeğe katıldıktan sonra başka bir etkinliğe daha katılıyoruz. Bazı gülüşler vardır ki , dünyanın en güzel , en masum, en saf gülüşleridir. Biz Çukurova Denizyıldızı ailesi olarak , bu anlamlı günde gülüşüne dünyalar verilecek dostlarımızın emeklerini alkışlamak için 16.05.2015 saat 16:00 da Gençlik Parkında Olacağız…Desteklerinizi esirgemeyin. Önlerindeki engelleri kaldırmak için onlara destek verelim.

UMUT DAYANIŞMA ENGELLİLER DERNEĞİ YEMEĞİ

umday   Tarih: 12.05.2015 Salı Saat:20:00

   Yer : Özden Spor Tesisleri Havuz Başı ( Mithat Özsan Bulvarı )

Sevgili Denizyıldızları;

Umut Dayanışma Engelliler Derneğinin düzenlediği Yardım yemeğine Tüm Denizyıldızlarımız davetlidir. Engellilerin engellerini kaldırmaya yardımcı  olmak için bir bilet te siz alarak katkıda bulunabilirsiniz..

GÜNEY ROTARACT KADINA ŞİDDET KONULU KONFERANS

ozg

Tarih: 27.03.2015 Saat:20:00

   Yer : Seyhan Oteli

Sevgili Denizyıldızları;

Güney Rotaract Kulübü, Kuruluşunun 10. Yıl Gala Yemeğinde Hunharca bir cinayete kurban gittikten sonra Türkiye’de Kadına Yönelik şiddetin sembol ismi haline gelen ÖZGECAN ASLAN’ın adını yaşatmak için bir yemek düzenledi. Kulübün kuruluşunun 10. yılı etkinlikleri kapsamında, ‘Güneyin Işıltısıyla Hayallerinize Dokunuyoruz’ projesi gerçekleştirildi Geceden elde edilen gelir, Özgecan Aslan’ın adının verileceği Ayşe Atıl Lisesi’ndeki laboratuar ve tiyatro salonu için kullanılacak. Seyhan Oteli’nde düzenlenen gecede , Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çağ Üniversitesi Rektörü Çetin Bedestenci, Doğa Bekleriz, Yeliz Yeşilmen, Nilay Dorsa, Astroloji Uzmanı Egemen Töreli, Gazeteci Dilek Akın’dan oluşan ünlülerde bulundu. Canlı müzik ve DJ performansı ile geçen gece de müzayede de yapıldı. Denizyıldızı ailesinden Ece APAN’ın yapmış olduğu tablo büyük ilgi gördü.

SOKAK HAYVANLARI YARARINA MAMA DESTEĞİ KONSERİ

mamma1

   Tarih: 12.10.2014 Pazar Saat:13:30

   Yer : La Nonche ( Turgut Özal Bulvarı )

Sevgili Denizyıldızları;

Çukurova Denizyıldızı 12 Ekim 2014 Tarihinde yapılan Sokak Hayvanları Mama Desteği Konserine Sponsor olarak EGOSUZ HAYVAN DOSTLARI arasındaki yerini aldı.

TEKERLEKLİ SANDALYE İÇİN STAND-UP

sos1

Tarih: 23.10.2011 Pazar Saat:15:00

   Yer : Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu

Sevgili Denizyıldızları;

Adanalı Tiyatro Sanatçısı Ergün Aydın Özfırıncı YİNE engelliler için sahneye çıkıyor. Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Adana Şubesi ile birlikte gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi kapsamında Özfırıncı’nın “STAND UP” gösterisinin biletlerinin satışından elde edilen gelirle satın alınan tekerlekli sandalyeleri ihtiyacı olan engellilere sahnede teslim edilecektir.
Biletler 10 TL dir. Katılmak isteyen arkadaşlar biletlerini Bizden temin edebilirler..

DEPREMZEDELER YARARINA STAND-UP

sos2

Tarih: 12.02.2011 Pazartesi Saat:20:00

   Yer : Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi ( Seyhan Belediye Binası)

Sevgili Denisyıldızları;

Van’da durmlar ço kötü, hava soğuk, neredeyse ölü bir şehir, yaşam zor. Hepinizin karınca kararınca yardım ettiğinden şüphemiz yok. Gelin Ergün Özfırıncı ile el ele bir hamle daha yapalım. Bu gösteriden elde edilen gelirlerin bir kısmı ile depremzedelere gönderilecek..GÖSTERİYE BEKLİYORUZ… BİLET FİYATI 10 TL. DİR. BİLETLERİ BİZDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.