Denizyıldızı Karboğazı Çıkarması ( Hande Handan KILBAŞ )

22 Şubat 2015 pazar günü  Pozantı’nın Karboğazı yaylasına adeta çıkarma yaparak eğlenceye yeni bir boyut kazandıran Çukurova Denizyıldızı kış sporları alanında iddiasını Akdeniz Bölgesi’nde sürdürüyor.

Sevginin ,dostluğun,kardeşliğin birlik ve beraberliğin hüküm sürdüğü ve onlarca Denizyıldızı’nın katılımıyla gerçekleşen etkinlik adeta bir şova dönüştü.Etkinlikte Denizyıldızları yöreye has olan naylon ile kayıp malgalda sucuk keyfi yaparak renkli görüntüler oluşturdu.Çukurova Denizyıldızı sponsorluğunda adeta bir şölen havasında geçen etkinlikte Denizyıldızları eğlenceye doydu.

Grup etkinlikte selfienin sınırlarını zorlayarak en iyi ve en kalabalık özçekimleri yaparken ,avuçlarının içine alabildiğince kar alarak hep beraber el birliğiyle kardanadam yaptılar.Sebastian adını verdikleri komik bir o kadar da sempatik kardan adamla da bol bol hatıra fotogtrafı çektirdiler.Karda gün batımına kadar süren eğlencede kış günü içimizi ısıtacak güzel şarkılar söylendi, halaylar çekildi,sohbetler edilip kar yağışında şiirler okunarak yine dolu dolu geçen bir etkinliğe daha imza atıldı.

Adana’nın parlayan yıldızı ve gururu ” Çukurova Denizyıldızı”  her geçen gün bir öncekinden daha kalabalık ve daha coşkulu etkinlikler yapmakta, her geçen gün çıtayı yükseltmektedir. Akdeniz Bölgesi için adeta “Lider Biziz” diyerek bu  gururu yaşamakta ve yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

Günlük hayatın stresinden mi kurtulmak istiyorsunuz?

Yorgun ,yoğun bir çalışma temponuz mu var?

O halde sırtınızı Çukurova Denizyıldızı grubuna verip rotanızı dostluğa ,

çıkarsız sevgiye ,kardeşliğe ve barışa çevirmenizi tavsiye ederim.

İYİKİ VARSIN “ÇUKUROVA DENİZYILDIZI”…